Návody

D Ů L E Ž I T É - Č T Ě T E !

Prohlašuji, že veškeré návody a předlohy publikované na tomto blogu jsem vymyslela a vytvořila sama. Tímto dávám svolení k jejich dalšímu šíření na internetu při dodržení obou následujících podmínek současně:
1. Návod, či předlohu může na svůj web zkopírovat každý, kdo podle něj vytvoří vlastní výrobek a jeho obrázek publikuje spolu s návodem/předlohou.
2. Každý zkopírovaný návod či předloha bude opatřena viditelným popiskem s uvedením zdroje a funkčním proklikem na tento blog.

Výše uvedené se nevztahuje na rubriku Vzory, neboť na tyto vzory se vzhledem k jejich stáří a anonymitě nevztahují žádná autorská práva.

Návody a předlohy na ostatní výrobky zájemcům zašlu e-mailem. Žádosti si pište do komentářů ke konkrétním příspěvkům. Děkuji.

středa 27. května 2015

Paličkovaná dečka č. 2

Koukám, že jsem za minulý měsíc nic moc neudělala. Pracuju na pár věcech současně - ono paličkování si na cesty do auta vzít nemůžu, stejně tak jako už téměř hotový svetr. Ale protože se blíží poslední lekce paličkování, tak jsem ponejvíce paličkovala, abych si uvolnila herdulku - zatím mám stále jen jednu a zřejmě ještě dlouho to tak bude. Pustila jsem se do další dečky, je podle stejného podvinku, jako ta minulá, ale paličkovaná jiným vzorem - tedy jen okraj. Tentokrát se mi dařilo podstatně lépe. Vím jen o jediné chybičce. Také jsem už pochopila, jak na zakončení, aby nitky a součky byly co nejméně nápadné - ten rozdíl je znát.


A pro porovnání, obě dečky společně. Pořád se nemůžu rozhodnout, která je hezčí. Co myslíte vy?

5 komentářů:

  1. Obě jsou krásné. Co krásné - suprové!!! Ale já bych brala tu pravou.

    OdpovědětVymazat
  2. Příjdou mi obě dvě krásné, jsou parádní! :)

    OdpovědětVymazat
  3. To je nádhera. I ta první dečka. Moc moc chválím, tohle je totiž pro mě "španělská vesnice". :-)

    OdpovědětVymazat