Návody

D Ů L E Ž I T É - Č T Ě T E !

Prohlašuji, že veškeré návody a předlohy publikované na tomto blogu jsem vymyslela a vytvořila sama. Tímto dávám svolení k jejich dalšímu šíření na internetu při dodržení obou následujících podmínek současně:
1. Návod, či předlohu může na svůj web zkopírovat každý, kdo podle něj vytvoří vlastní výrobek a jeho obrázek publikuje spolu s návodem/předlohou.
2. Každý zkopírovaný návod či předloha bude opatřena viditelným popiskem s uvedením zdroje a funkčním proklikem na tento blog.

Výše uvedené se nevztahuje na rubriku Vzory, neboť na tyto vzory se vzhledem k jejich stáří a anonymitě nevztahují žádná autorská práva.

Návody a předlohy na ostatní výrobky zájemcům zašlu e-mailem. Žádosti si pište do komentářů ke konkrétním příspěvkům. Děkuji.

čtvrtek 22. února 2024

Velikonoční háčkování - návody

Zde najdete přehled všech mých návodů na háčkované velikonoční ozdoby a dekorace. U některých jsem se inspirovala nalezenými obrázky. Je možné, že někde jinde existuje podobný návod, ale tyto jsem skutečně vytvořila sama. Háčku zdar!


TM KB: Seznam

4 komentáře:

 1. Jituš, zavítala jsem a jsem nadšená velikonočními dekoracemi. Chválím a tleskám. Určitě něco vyzkouším.
  Měj hezké dny. 🍀

  OdpovědětVymazat
 2. Paráda, je fajn mít někdě pohromadě návody na Velikonoce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě. Napadlo mě, že když publikuju nový návod, tak by bylo fajn odkázat i na ty ostatní. A forma článku mi přijde praktická, protože v něm je vidět i fotka hotového výrobku.
   Podobný seznam jsem publikovala i před Vánoci.

   Vymazat