Návody

D Ů L E Ž I T É - Č T Ě T E !

Prohlašuji, že veškeré návody a předlohy publikované na tomto blogu jsem vymyslela a vytvořila sama. Tímto dávám svolení k jejich dalšímu šíření na internetu při dodržení obou následujících podmínek současně:
1. Návod, či předlohu může na svůj web zkopírovat každý, kdo podle něj vytvoří vlastní výrobek a jeho obrázek publikuje spolu s návodem/předlohou.
2. Každý zkopírovaný návod či předloha bude opatřena viditelným popiskem s uvedením zdroje a funkčním proklikem na tento blog.

Výše uvedené se nevztahuje na rubriku Vzory, neboť na tyto vzory se vzhledem k jejich stáří a anonymitě nevztahují žádná autorská práva.

Návody a předlohy na ostatní výrobky zájemcům zašlu e-mailem. Žádosti si pište do komentářů ke konkrétním příspěvkům. Děkuji.

středa 30. prosince 2015

Paličkované ozdoby

Paličkování jsem doslova propadla a tak není divu, že paličkuju jako o život. V hlavě mám tolik nápadů a volného času tak málo... O Velikonocích jsem vzorníčky využila na ozdobení kraslic. Další vzorníčky jsem pak vyráběla rovnou ve dvou provedeních s tím, že z nich vytvořím ozdoby na Vánoční stromeček. Trošku jsem, pravda, podcenila škrobení, ale to se dá poměrně snadno napravit. Jinak se povedly docela dobře, nemyslíte?


4 komentáře:

 1. Máš je moc pěkné. Já jsem ustrnula momentálně v paličkování. Není čas....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já kdybych nechodila do paličkování, tak se k tomu snad taky ani nedostanu.

   Vymazat
 2. Ahoj Jitko, když jsem viděla tvoje ozdoby z paličkovaných proužků, vyhledala jsem na FB stránky o paličkování. Podařilo se mi sehnat kurz - je to sice trošku z ruky, ale protože jedna paní skončila, měli místo a lektorka mne přibrala. Byla jsem na dvou lekcích a musím se přiznat, že mne to baví. Když vidím, co už zvládneš.....tak ti moc děkuji za inspiraci. ahoj Zuzana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Zuzko. Moc mě těší, že jsem tě inspirovala k paličkování. Je to opravdu pěkná technika a ne každý to umí. Těším se na tvé paličkované krajky.

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...