Návody

D Ů L E Ž I T É - Č T Ě T E !

Prohlašuji, že veškeré návody a předlohy publikované na tomto blogu jsem vymyslela a vytvořila sama. Tímto dávám svolení k jejich dalšímu šíření na internetu při dodržení obou následujících podmínek současně:
1. Návod, či předlohu může na svůj web zkopírovat každý, kdo podle něj vytvoří vlastní výrobek a jeho obrázek publikuje spolu s návodem/předlohou.
2. Každý zkopírovaný návod či předloha bude opatřena viditelným popiskem s uvedením zdroje a funkčním proklikem na tento blog.

Výše uvedené se nevztahuje na rubriku Vzory, neboť na tyto vzory se vzhledem k jejich stáří a anonymitě nevztahují žádná autorská práva.

Návody a předlohy na ostatní výrobky zájemcům zašlu e-mailem. Žádosti si pište do komentářů ke konkrétním příspěvkům. Děkuji.

pondělí 24. února 2014

Kraslice ze zbytků

Jak tak pořád háčkuju kraslice, zůstávají mi zbytky přízí. Na celou kraslici jsou moc krátké. Vyhodit je je škoda, protože zas tak krátké nejsou. Dumala jsem, co s nimi. Nechce se mi schovávat takové množství cancourů. Trošku jsem probrázdila vody internetu a nechala se inspirovat... Klubíčko zelené bavlnky v kombinaci s barevnými zbytky působí svěže jarně, nemyslíte? Naštěstí bílých výfuků mám dostatek.


Zdroj: http://kerria.pise.cz/297-kraslice-ze-zbytku.html


Zdroj: http://kerria.pise.cz/297-kraslice-ze-zbytku.html

5 komentářů:

 1. Jsou nádherné Jituš! To já se do nich pustit, mám jen skořápky:-)))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 2. Tak na to bych neměla nervy. Ještěže velikonoce moc neslavíme, spíš pečeme dobroty než nějaká vajíčka...

  OdpovědětVymazat
 3. Líbí se mi tvůj nápad na využití zbytků přízí:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji, ale není tak úplně můj. Viděla jsem něco podobného na netu.

  OdpovědětVymazat