Návody

D Ů L E Ž I T É - Č T Ě T E !

Prohlašuji, že veškeré návody a předlohy publikované na tomto blogu jsem vymyslela a vytvořila sama. Tímto dávám svolení k jejich dalšímu šíření na internetu při dodržení obou následujících podmínek současně:
1. Návod, či předlohu může na svůj web zkopírovat každý, kdo podle něj vytvoří vlastní výrobek a jeho obrázek publikuje spolu s návodem/předlohou.
2. Každý zkopírovaný návod či předloha bude opatřena viditelným popiskem s uvedením zdroje a funkčním proklikem na tento blog.

Výše uvedené se nevztahuje na rubriku Vzory, neboť na tyto vzory se vzhledem k jejich stáří a anonymitě nevztahují žádná autorská práva.

Návody a předlohy na ostatní výrobky zájemcům zašlu e-mailem. Žádosti si pište do komentářů ke konkrétním příspěvkům. Děkuji.

středa 5. února 2014

Vejce v krajkách

Do Velikonoc je sice ještě daleko, ale zase ne tolik. Výstavka bude někdy na přelomu března a dubna. Rovněž sraz Ženského klubu je plánován na začátek dubna. Ač se to někomu bude zdát brzo, je nejvyšší čas se pustit do výroby Velikonočních kraslic a dalších dekorací. Však se také na to připravuju od Mikuláše - během vánočního pečení jsem nashromáždila pěknou hromádku výfuků.


Stačí popadnout háček a barevné bavlnky...


 

1 komentář: