Návody

D Ů L E Ž I T É - Č T Ě T E !

Prohlašuji, že veškeré návody a předlohy publikované na tomto blogu jsem vymyslela a vytvořila sama. Tímto dávám svolení k jejich dalšímu šíření na internetu při dodržení obou následujících podmínek současně:
1. Návod, či předlohu může na svůj web zkopírovat každý, kdo podle něj vytvoří vlastní výrobek a jeho obrázek publikuje spolu s návodem/předlohou.
2. Každý zkopírovaný návod či předloha bude opatřena viditelným popiskem s uvedením zdroje a funkčním proklikem na tento blog.

Výše uvedené se nevztahuje na rubriku Vzory, neboť na tyto vzory se vzhledem k jejich stáří a anonymitě nevztahují žádná autorská práva.

Návody a předlohy na ostatní výrobky zájemcům zašlu e-mailem. Žádosti si pište do komentářů ke konkrétním příspěvkům. Děkuji.

středa 21. října 2015

Srdíčková dečka

V září opět začalo paličkování. I když jsem přes prázdniny nezahálela a rozhodně se nedá říct, že bych se nudila, tak do paličkování už jsem se těšila. Původně jsem se chtěla naučit paličkovat lístečky, ale když přišla nabídka na dečku, tak jsem prostě neodolala. Na obrázku vypadala nádherně s použité techniky umím, takže nebyl důvod si to nevyzkoušet. Začátek jsem s nápovědou lektorky lehce zvládla a o dokončení se pokusila samostatně. I když jsem v některých místech trošku tápala a zřejmě ani nedodržela stejný postup jako u prvního srdíčka, tak nakonec přecejen něco vzniklo...


Velmi mě těší vaše slova uznání, ale stále jsem jen začátečník, který neumí nic než dvě techniky: plátno a polohod. Jejich vzájemnou kombinací však už nyní mohou vznikat úžasné vzory.

5 komentářů:

 1. Jituš, to je nádhera. K tomu se já nikdy nedohrabu. A tak se alespoň kochám u tebe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Janko, taky bys to už zvládla. Plátno i polohod umíš... A nic víc v tom opravdu není.

   Vymazat
 2. To je úžasný, nikdy jsem nepochopila, jak tohle funguje, ale výsledek je nádherný! :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Janinko, není to až tak těžký, vlastně jen střídáš dva úkony - točit a křížit. Vtip je v tom, pochopit pár základních zákonitostí, kdy a jak to střídat a co z toho vyleze, a pak si je nacvičit.

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...