Návody

D Ů L E Ž I T É - Č T Ě T E !

Prohlašuji, že veškeré návody a předlohy publikované na tomto blogu jsem vymyslela a vytvořila sama. Tímto dávám svolení k jejich dalšímu šíření na internetu při dodržení obou následujících podmínek současně:
1. Návod, či předlohu může na svůj web zkopírovat každý, kdo podle něj vytvoří vlastní výrobek a jeho obrázek publikuje spolu s návodem/předlohou.
2. Každý zkopírovaný návod či předloha bude opatřena viditelným popiskem s uvedením zdroje a funkčním proklikem na tento blog.

Výše uvedené se nevztahuje na rubriku Vzory, neboť na tyto vzory se vzhledem k jejich stáří a anonymitě nevztahují žádná autorská práva.

Návody a předlohy na ostatní výrobky zájemcům zašlu e-mailem. Žádosti si pište do komentářů ke konkrétním příspěvkům. Děkuji.

čtvrtek 19. listopadu 2020

Vánoční skřítci

Vánoce se opět blíží. I když mám ozdob poměrně dost, přesto jsem ani letos neodolala a něco málo si ještě udělala. Tentokrát mě oslovili vánoční skřítci, které jsem objevila na pinterestu. Jsou snadní a při tom udělají spoustu parády.

Potřebujete bílou přízi a háček odpovídající velikosti, dva menší dřevěné korálky a jeden větší. Uháčkujete si přiměřeně velký kruh. Já zvolila jednoduchý bez vzoru, ozdobený jen lemem z obloučků. Ale klidně si můžete i zavzorovat. Dále potřebujete "čepičku" - opět kroužek, jehož velikost si přizpůsobíte většímu korálku. Dále si uháčkujete přiměřeně dlouhý řetízek. Na jeho konce navléknete korálky a zajistíte uzlíkem. Šňůrku v půli přehnete a uprostřed uděláte další uzlík. Nyní zbývá jen vše zkompletovat: Na šňůrku navléknete velký kruh, velký korálek a "čepičku". Zajišťovat není potřeba, ale pokud chcete, tak klidně použijte tavnou pistoli.

A teď už jen počkat, až nám Ježíšek donese stromeček...3 komentáře:

  1. Jituš, jsou krásní. 👍👍 Víc než skřítky mi připomínají andělíčky.
    Měj hezké dny

    OdpovědětSmazat
  2. Také jsem měla už loni na ně políčeno, ale dala jsem se do něčeho jiného. Máš je moc krásné.

    OdpovědětSmazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...