Návody

D Ů L E Ž I T É - Č T Ě T E !

Prohlašuji, že veškeré návody a předlohy publikované na tomto blogu jsem vymyslela a vytvořila sama. Tímto dávám svolení k jejich dalšímu šíření na internetu při dodržení obou následujících podmínek současně:
1. Návod, či předlohu může na svůj web zkopírovat každý, kdo podle něj vytvoří vlastní výrobek a jeho obrázek publikuje spolu s návodem/předlohou.
2. Každý zkopírovaný návod či předloha bude opatřena viditelným popiskem s uvedením zdroje a funkčním proklikem na tento blog.

Výše uvedené se nevztahuje na rubriku Vzory, neboť na tyto vzory se vzhledem k jejich stáří a anonymitě nevztahují žádná autorská práva.

Návody a předlohy na ostatní výrobky zájemcům zašlu e-mailem. Žádosti si pište do komentářů ke konkrétním příspěvkům. Děkuji.

středa 20. dubna 2016

Pletený svetr

Konečně se mi podařilo doplést manželovi svetr. Ještě jsou některé dny chladné, tak ho snad užije. Je z párané příze, takže podle toho taky vypadá. Krom toho, když jsem dopletla záda a předek, zjistila jsem že mám málo příze a tak jsem rukávy udělala z jiné - a je to znát.


Pokud se vám budou zdát rukávy krátké, máte pravdu. Jsou kratší než bývá zvykem, mému muži jsou však akorát - vy, co ho znáte, tak chápete.

Ještě přidám detail vzoru:


Popis nemám, prostě jsem to někde okoukala. Pro zkušenější pletařky to také nebude problém.

1 komentář:

  1. Je krásnej, moc se mi líbí ta barva, ale hlavně to, jak bude plnit skvěle svůj účel díky rukávům :-).

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...