Návody

D Ů L E Ž I T É - Č T Ě T E !

Prohlašuji, že veškeré návody a předlohy publikované na tomto blogu jsem vymyslela a vytvořila sama. Tímto dávám svolení k jejich dalšímu šíření na internetu při dodržení obou následujících podmínek současně:
1. Návod, či předlohu může na svůj web zkopírovat každý, kdo podle něj vytvoří vlastní výrobek a jeho obrázek publikuje spolu s návodem/předlohou.
2. Každý zkopírovaný návod či předloha bude opatřena viditelným popiskem s uvedením zdroje a funkčním proklikem na tento blog.

Výše uvedené se nevztahuje na rubriku Vzory, neboť na tyto vzory se vzhledem k jejich stáří a anonymitě nevztahují žádná autorská práva.

Návody a předlohy na ostatní výrobky zájemcům zašlu e-mailem. Žádosti si pište do komentářů ke konkrétním příspěvkům. Děkuji.

středa 5. dubna 2017

Jarní setkání Ženského klubu

Naše pravidelná jarní a podzimní setkání členek Ženského klubu už se dávno stala tradicí. Jen místo se mění. Letos se organizace ujala Květka a je pochopitelné, že místo zvolila tak, aby to měla jednoduché. Květka žije v Kojetíně, takže zbývalo už jen vybrat přesné místo. Na hrázi u Tondy je vyhlášená restaurace, navíc v pěkném místě v blízkosti rybníka a prochází tudy značená turistická trasa a cyklostezka. Většina z těch turistů a cyklistů se tu zastavuje na malé občerstvení. Proč jim to tedy nezpestřit i Velikonoční výstavkou?

Letos jsme si to vážně užívaly. Měly jsme samostatný salonek, kde nás, krom návštěvníků výstavky, nikdo nerušil. Však jsme toho jaksepatří využily. Proklábosily jsme spolu celý den. Dokonce to bylo takové, že žádná z nás tentokrát nesáhla po háčku, člůnku nebo jehlicích, jak bývalo na minulých setkáních zvykem. Probraly jsme všechny novinky od minulého setkání, obdivovaly navzájem své výrobky...Došlo i na společné focení:


Nechyběly ani dárečky:


Když jsme se rozcházely, přijel pro mě manžel. Neodolal grilovanému kolínku a tak jsem vzala Adámka a vyrazili jsme na procházku - obešli jsme si rybník. Tak ještě přidávám pár fotek přírody...

2 komentáře:

  1. Krásně jste si to holky užily, a tolik krásných výrobků, jste šikulky :-).

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...