Návody

D Ů L E Ž I T É - Č T Ě T E !

Prohlašuji, že veškeré návody a předlohy publikované na tomto blogu jsem vymyslela a vytvořila sama. Tímto dávám svolení k jejich dalšímu šíření na internetu při dodržení obou následujících podmínek současně:
1. Návod, či předlohu může na svůj web zkopírovat každý, kdo podle něj vytvoří vlastní výrobek a jeho obrázek publikuje spolu s návodem/předlohou.
2. Každý zkopírovaný návod či předloha bude opatřena viditelným popiskem s uvedením zdroje a funkčním proklikem na tento blog.

Výše uvedené se nevztahuje na rubriku Vzory, neboť na tyto vzory se vzhledem k jejich stáří a anonymitě nevztahují žádná autorská práva.

Návody a předlohy na ostatní výrobky zájemcům zašlu e-mailem. Žádosti si pište do komentářů ke konkrétním příspěvkům. Děkuji.

úterý 18. března 2014

Vyšívané růžičky

Je to už hodně dávno, co jsem vyšila svou první opravdickou dečku. Už dávno mi učarovala křížková výšivka. Po pravdě, přišla mi o něco snazší než jiné techniky vyšívání. Ale to bylo jen zdání. Křížkové vyšívání je sice jednoduché na zvládnutí, ale náročné na pozornost. Je potřeba skoro pořád počítat jednotlivé stehy, aby to nakonec všechno správně vyšlo.

Mně to napoprvé tak úplně nevyšlo, je to vidět v jednom z rohů, kde je mezera mezi vzory o kapánek větší než na tom druhém. Ale dečku stále mám a poslední dobou používám hlavně na focení pro "Mlsný jazýček"


Vyšívání se mi líbí a i přesto, že se mi poprvé tak úplně nezdařilo, ještě párkrát jsem se o výšivku pokusila. Bohužel v tom nejsem tak zručná, jako v jiných ručních pracech. Nemůžu při tom sledovat televizi, která by zaháněla únavu. Vyšívám jen zřídka a každé dílko mi trvá neskutečně dlouhou dobu.

2 komentáře:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...