Návody

D Ů L E Ž I T É - Č T Ě T E !

Prohlašuji, že veškeré návody a předlohy publikované na tomto blogu jsem vymyslela a vytvořila sama. Tímto dávám svolení k jejich dalšímu šíření na internetu při dodržení obou následujících podmínek současně:
1. Návod, či předlohu může na svůj web zkopírovat každý, kdo podle něj vytvoří vlastní výrobek a jeho obrázek publikuje spolu s návodem/předlohou.
2. Každý zkopírovaný návod či předloha bude opatřena viditelným popiskem s uvedením zdroje a funkčním proklikem na tento blog.

Výše uvedené se nevztahuje na rubriku Vzory, neboť na tyto vzory se vzhledem k jejich stáří a anonymitě nevztahují žádná autorská práva.

Návody a předlohy na ostatní výrobky zájemcům zašlu e-mailem. Žádosti si pište do komentářů ke konkrétním příspěvkům. Děkuji.

středa 12. října 2016

Paličkovaný 3D andílek

Minulý rok před Vánoci jsme v paličkování začali andělíčka. Bylo to náročné nejen na paličkování, ale jako období celkově, takže jsem ho dokončovala až v lednu. V tu dobu jsem už potřebovala publikovat jarní a velikonoční, zkrátka aktuální věci. Andílek zůstal "schován" na další rok. Teď už se Vánoce zase blíží a tak snad nikomu nepřijde hloupé zveřejnění jedné malé (ale pracné) vánoční dekorace - na výšku má asi jen 7 cm.


Paličkuje se jako kruh, který se na konci nespojuje. Hotový a naškrobený se zpoloviny stočí do kornoutku a dvě krajní čvrtiny se vyhnou doboku jako křídla. Do středu se vloží hlavička - polystyrénový polotovar. Pokud je to dobře natužené, drží to samo, ale je lépe to pojistit nějakým tím stehem.


2 komentáře:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...