Návody

D Ů L E Ž I T É - Č T Ě T E !

Prohlašuji, že veškeré návody a předlohy publikované na tomto blogu jsem vymyslela a vytvořila sama. Tímto dávám svolení k jejich dalšímu šíření na internetu při dodržení obou následujících podmínek současně:
1. Návod, či předlohu může na svůj web zkopírovat každý, kdo podle něj vytvoří vlastní výrobek a jeho obrázek publikuje spolu s návodem/předlohou.
2. Každý zkopírovaný návod či předloha bude opatřena viditelným popiskem s uvedením zdroje a funkčním proklikem na tento blog.

Výše uvedené se nevztahuje na rubriku Vzory, neboť na tyto vzory se vzhledem k jejich stáří a anonymitě nevztahují žádná autorská práva.

Návody a předlohy na ostatní výrobky zájemcům zašlu e-mailem. Žádosti si pište do komentářů ke konkrétním příspěvkům. Děkuji.

sobota 30. listopadu 2013

Soupravička pro mimi

Před časem přibyl do naší poměrně rozvětvené rodiny nový člen. Mojí neteři se narodila malá Viktorka. Tímto jsme de facto všichni postoupili v generačním žebříčku o jeden stupínek. Švagr se švagrovou se stali dědečkem a babičkou a manžel se mnou prastrýcem a pratetou.

O víkendu konečně přijeli navštívit novopečenou babičku s dědečkem. Také jsme na chvíli nakoukli a popřáli holčičce hodně štěstí do života a neteři pevné nervy. A jako správná tetička jsem nemohla přijít bez dárku. Uháčkovala jsem Viktorce teploučkou a měkkoučkou soupravičku na zimu.
Ještě čepičku a ponožky na nožky...... a detail vzorku ...... a háčkovací schéma: 


Zdroj: http://kerria.pise.cz/51-soupravicka-pro-mimi.html


Zdroj: http://kerria.pise.cz/51-soupravicka-pro-mimi.html

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...