Návody

D Ů L E Ž I T É - Č T Ě T E !

Prohlašuji, že veškeré návody a předlohy publikované na tomto blogu jsem vymyslela a vytvořila sama. Tímto dávám svolení k jejich dalšímu šíření na internetu při dodržení obou následujících podmínek současně:
1. Návod, či předlohu může na svůj web zkopírovat každý, kdo podle něj vytvoří vlastní výrobek a jeho obrázek publikuje spolu s návodem/předlohou.
2. Každý zkopírovaný návod či předloha bude opatřena viditelným popiskem s uvedením zdroje a funkčním proklikem na tento blog.

Výše uvedené se nevztahuje na rubriku Vzory, neboť na tyto vzory se vzhledem k jejich stáří a anonymitě nevztahují žádná autorská práva.

Návody a předlohy na ostatní výrobky zájemcům zašlu e-mailem. Žádosti si pište do komentářů ke konkrétním příspěvkům. Děkuji.

úterý 17. prosince 2013

Svícny na hřbitov

Advent je, kromě jiného, také časem světel a svíček. A tak i u nás doma se pouštíme do výroby svícnů. Tak nějak to patří k předvánoční atmosféře. Doma nám sice jehličí dlouho nevydrží, ale aspoň budeme mít čím ozdobit hroby našich blízkých.

Stačí k tomu jen málo. Pár větviček, svíčka, nějaká stuha a něco na dozdobení, může to být cokoliv podle fantazie. A také potřebujeme kousek dřevěného prkýnka a tavnou pistolku s dostatečnou zásobou patron. Pak už jen stačí stříhat větvičky na potřebnou velikost a tavnou pistolkou lepit k dřevěnému prkýnku jako podložce. Nakonec přilepíme svíčku a dekorace a je hotovo.Zdroj: http://kerria.pise.cz/30-svicny.html

Zdroj: http://kerria.pise.cz/30-svicny.html

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...