Návody

D Ů L E Ž I T É - Č T Ě T E !

Prohlašuji, že veškeré návody a předlohy publikované na tomto blogu jsem vymyslela a vytvořila sama. Tímto dávám svolení k jejich dalšímu šíření na internetu při dodržení obou následujících podmínek současně:
1. Návod, či předlohu může na svůj web zkopírovat každý, kdo podle něj vytvoří vlastní výrobek a jeho obrázek publikuje spolu s návodem/předlohou.
2. Každý zkopírovaný návod či předloha bude opatřena viditelným popiskem s uvedením zdroje a funkčním proklikem na tento blog.

Výše uvedené se nevztahuje na rubriku Vzory, neboť na tyto vzory se vzhledem k jejich stáří a anonymitě nevztahují žádná autorská práva.

Návody a předlohy na ostatní výrobky zájemcům zašlu e-mailem. Žádosti si pište do komentářů ke konkrétním příspěvkům. Děkuji.

úterý 21. ledna 2014

Béžová vestička

Vestiček není nikdy dost. Když Adámek vyrostl z té minulé, nezbývalo než uháčkovat další. Tentokrát jsem vybrala béžovou barvu, protože už jsem doma měla zip - proč ten jsem kdysi koupila už dávno netuším, ale byl nejvyšší čas ho využít. Další rok už by mohl být krátký a kdoví jak dlouho by mi pak zase doma ležel.


Tentokrát jsem se do žádných experimentů nepouštěla a zvolila úplně jednoduchý vzor, kdy se střídají 3 dlouhé sloupky a 1 řetízkové oko. Detail vzoru:
Zdroj: http://kerria.pise.cz/58-vesticek-neni-nikdy-dost.htmlŽádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...