Návody

D Ů L E Ž I T É - Č T Ě T E !

Prohlašuji, že veškeré návody a předlohy publikované na tomto blogu jsem vymyslela a vytvořila sama. Tímto dávám svolení k jejich dalšímu šíření na internetu při dodržení obou následujících podmínek současně:
1. Návod, či předlohu může na svůj web zkopírovat každý, kdo podle něj vytvoří vlastní výrobek a jeho obrázek publikuje spolu s návodem/předlohou.
2. Každý zkopírovaný návod či předloha bude opatřena viditelným popiskem s uvedením zdroje a funkčním proklikem na tento blog.

Výše uvedené se nevztahuje na rubriku Vzory, neboť na tyto vzory se vzhledem k jejich stáří a anonymitě nevztahují žádná autorská práva.

Návody a předlohy na ostatní výrobky zájemcům zašlu e-mailem. Žádosti si pište do komentářů ke konkrétním příspěvkům. Děkuji.

úterý 7. ledna 2014

Čepice

Už je po Vánocích, ale já se k nim ještě musím alespoň krátce vrátit. Když u nás Jíťa byla naposledy, projevila zájem o háčkovanou čepici. Tedy doslovně se zeptala, jestli bych jí nějakou byla ochotná uháčkovat. Jak víte, háčkování pro mě není problém. Problém spíš je, trefit se do jejího vkusu. Moje odpověď tedy zněla: "Řekni si jaký styl a jakou barvu." To ji zaskočilo, protože sama přesně nevěděla, co by si tak asi představovala. Zapnula jsem jí Flér a vyhledala výraz "čepice háčkování". Vyjelo jich snad několik set. Jíťa se chvíli přehrabovala obrázky a pro změnu se zase nemohla rozhodnout - líbilo se jí několik čepic. Ale nakonec si vybrala. Vzhledem k tomu, že do Vánoc zbývalo pár dní, měla jsem co dělat, abych dárek stihla. Ale podařilo se.Zdroj: http://kerria.pise.cz/259-cepice-pro-baru.html

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...