Návody

D Ů L E Ž I T É - Č T Ě T E !

Prohlašuji, že veškeré návody a předlohy publikované na tomto blogu jsem vymyslela a vytvořila sama. Tímto dávám svolení k jejich dalšímu šíření na internetu při dodržení obou následujících podmínek současně:
1. Návod, či předlohu může na svůj web zkopírovat každý, kdo podle něj vytvoří vlastní výrobek a jeho obrázek publikuje spolu s návodem/předlohou.
2. Každý zkopírovaný návod či předloha bude opatřena viditelným popiskem s uvedením zdroje a funkčním proklikem na tento blog.

Výše uvedené se nevztahuje na rubriku Vzory, neboť na tyto vzory se vzhledem k jejich stáří a anonymitě nevztahují žádná autorská práva.

Návody a předlohy na ostatní výrobky zájemcům zašlu e-mailem. Žádosti si pište do komentářů ke konkrétním příspěvkům. Děkuji.

sobota 4. ledna 2014

Dečka na konferenční stolek

Konferenční stolek bez dečky vypadá tak nějak divně. Ale šikovné ručičky v kombinaci s háčkem vyrobí krásný doplněk. I když, přiznám, že výroba mi trvala skoro rok. Vždycky jsem práci na čas odložila a věnovala se zase chvíli něčemu jinému, a pak zase pokračovala dál.

Trošku s obavou jsem použila melírovanou přízi a byla mile překvapená. Melír vytvořil na dečce poměrně pravidelné proužky.


A představte si, že Adámek neměl nic lepšího na práci, než pár dní po dohotovení vzít nůžky a rozstříhat mi u ní okraj. Je to už několik let a já se zatím stále nedostala k tomu, abych to opravila. 


Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...